پرداخت مطمئن و دریافت سریع کالا

امنیت پرداخت و ارسال فوری کالاها

بازدیدکننده گرامی ذکر این نکته جهت اطمینان خاطر شما ضروری است که این فروشگاه اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین نماد ساماندهی رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

اخذ این دو نماد معتبر به معنای این است که شما بازدیدکنندگان محترم می توانید مطمئن باشید که این سایت در زمره وب سایت های با اعتبار بالا است که متعلق به شرکت پر سابقه بازرگانی جاهد طب با بیش از 30 سال تجربه است.

بنابراین می توانید با خیالی آسوده و با اطمینانی دوچندان اقدام به سفارش آنلاین نمایید.

در مورد خرید از سایر فروشگاه های اینترنتی که محصولات بازرگانی جاهد طب را به فروش می رسانند، لازم به ذکر است که اغلب آن ها درصد سود بالا و کمیسیون زیادی را از فروش محصولات خود انتظار دارند.

در حالی که شما مشتریان و بازدیدکنندگان عزیز می توانید محصولات با کیفیت این شرکت را به صورت مستقیم و با پایین ترین قیمت ممکن از وب سایت رسمی این شرکت تهیه فرمایید.

موضوع بسیار با اهمیت دیگر، ارسال کالای خریداری شده در کمترین زمان و سریع ترین شکل ممکن برای خریداران محترم است.

به این صورت که پس از تأیید پرداخت هزینه کالا(های) خریداری شده، این شرکت به سرعت اقدام به صدور فاکتور فروش و بسته بندی کالا نموده و در صورتی که مقصد در شهر تهران باشد به وسیله یکی از روش های ارسال بار مانند الوپیک، اسنپ و ... در مدت حداکثر 2 ساعت و یا اگر مقصد به غیر از شهر تهران باشد، توسط شرکت های خدمات حمل بار بین شهری در حداکثر 48 ساعت، تحویل کالا انجام خواهد گرفت.

در حالی که در سایر فروشگاه های اینترنتی معمولاً زمان انتظار شما به چندین روز نیز خواهد رسید.  

“با نهایت آرامش سفارش دهید و در سریع ترین زمان ممکن کالایتان را تحویل بگیرید”

logo-samandehi