نسخه آنلاین و Mobile Version راهنمای فارسی مترهای لیزری مایلسی

نسخه آنلاین و Mobile  Version راهنمای فارسی مترهای لیزری مایلسی

افزوده شدن نسخه موبایل (Mobile Version) راهنمای فارسی مترهای لیزری مایلسی !

مترهای لیزری مایلسی با وجود قیمت پایین و اقتصادی، امکانات و کیفیت قابل قبولی را برای کاربران به همراه داشته اند و از این رو، اخیراً فروش این مترهای لیزری به میزان بسیار زیادی افزایش یافته است.

برای این مترهای لیزری، شرکت بازرگانی جاهد طب اقدام به ترجمه و ارائه راهنمای فارسی به صورت یک فایل exe نموده است که درون یک فایل فشرده zip قرار داشته و کاربران می توانند پس از دانلود فایل zip و استخراج فایل exe از درون آن، با وارد نمودن رمز عبور(www.jahedteb.ir) درون رایانه و یا سایر دستگاه های دارای سیستم عامل ویندوز، اقدام به مشاهده آن نمایند.

از جمله معایب این فایل، محدود بودن آن به سیستم عامل ویندوز است که کاربران نمی توانند آن را بر روی گوشی، تبلت و یا سایر دستگاه های هوشمند اجرا کنند. همچنین، افرادی که دارای دستگاه های هوشمند با سیستم عامل iOS و یا رایانه های با سیستم عامل MAC هستند نیز قادر به اجرا و مشاهده این فایل بر روی دستگاه های خود نمی باشند.

از آن جا که شرکت بازرگانی جاهد طب همواره مشتری مداری را سرلوحه و اولویت نخست سیاست کاری خود قرار داده است، با توجه به تماس ها و درخواست های پرتعداد مشتریان گرامی، اقدام به انتشار نسخه آنلاین راهنماهای مترهای لیزری مایلسی نموده است.

از مزیت های عمده این روش این است که هر کاربر با هر دستگاه هوشمند و هر سیستم عاملی می تواند با مراجعه به بخش متر لیزری و ورود به مدل متر لیزری مورد نظر، در زبانه “دانلود” بر روی لینک راهنمای فارسی کلیک کرده و آن را مستقیماً و بدون دانلود هیچ گونه فایلی در مروگر خود مشاهده و از آن استفاده کند.

شرکت بازرگانی جاهد طب همواره از پیشنهادات شما کاربران گرامی در جهت بهبود خدمات رسانی و پشتیبانی پس از فروش استقبال می کند.

در صورت داشتن هرگونه پرسش لطفاً با شماره تلفن 88315000-021 در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

 

فروش انتهای یک معامله نیست. ابتدای یک تعهد است !

 

logo-samandehi