متر لیزری لایکا،پنتاکس و پریکسیسو

شرکت بازرگانی جاهد طب یکی از واردکنندگان عمده مترهای لیزری از برترین و با کیفیت ترین برندهای متر لیزری از جمله لایکا، پنتاکس و همچنین پریکسیسو می باشد.

مترهای لیزری لایکا(Leica) که به جرأت می توان آن ها را جزو بهترین و باکیفیت ترین مترها (و البته با قیمت نسبتا بالاتر نسبت به سایر برندها) دانست تحت لیسانس شرکت بزرگ لایکای سوئیس و در کشورهای مجارستان و اتریش تولید می شوند و از دقت اندازه گیری بالایی برخوردار هستند.
فناوری برتر این شرکت و سابقه بالای آن در تولید تجهیزات نقشه برداری، از این شرکت یک برند مطمئن و بی چون و چرا ساخته است و برای کسانی که برند اولویت اصلیشان می باشد بدون شک نخستین گزینه خواهد بود.
مترهای لیزری پنتاکس(Pentax) که تحت لیسانس شرکت بزرگ و با سابقه پنتاکس ژاپن و در چین تولید می گردند از جمله مترهای مرغوب و با کیفیت بازار بوده و به لطف سابقه شرکت صاحب برند، از فروش خوبی در بازار برخوردار هستند. از ویژگی های مشخص مترهای لیزری پنتاکس، داشتن امکانات کاربردی و عالی در کنار قیمت های مناسب و به صرفه برای مصرف کننده را می توان برشمرد.
مترهای لیزری که با برندپریکسیسو(Prexiso) به بازار عرضه گشته اند، در واقع شاخه ای از برند مادر شرکت لایکای سوئیس و واقع در  خود کشور سوئیس است که تولید مترهای آن در کشور مجارستان صورت می گیرد. مشخصه بارز این مترها، کیفیت ساخت خوب و بادوام در کنار قیمت های بسیار مناسب و بهینه برای مصرف کننده می باشد.
جهت آشنایی بیشتر با این مترها و امکانات هر کدام از مدل های گوناگون این برندها، جدول مقایسه ای تهیه شده که می توانید از لینک زیر به آن دسترسی پیدا نمایید:


جدول مقایسه مترهای لیزری

logo-samandehi