مروری بر ویژگی های دوربین توتال استیشن پنتاکس سری R-200NS

مروری بر ویژگی های دوربین توتال استیشن پنتاکس سری R-200NS

شرکت پنتاکس ژاپن در سال 1919 تأسیس شد و زمینه کاری آن تولید انواع عدسی و لنز بوده است. از سال 2009 محصولات تولیدی این برند معتبر و قدیمی تحت عنوان شرکت TI Asahi در زمینه تولید محصولات نقشه برداری تولید و عرضه می گردند.
یکی از محصولات تولیدی این شرکت دوربین توتال استیشن پنتاکس سری R-200NS می باشد که با توجه به برخی ویژگی ها و خصوصیات جالب نسبت به قیمت تمام شده این توتال استیشن، جهت آشنایی شما با این ویژگی ها،آن ها را در زیر مرور می کنیم :
1- وجود کمپانساتور 2 محوره : بیشتر مدل های هم رده این محصول از کمپانساتور تک محوره بهره مندند. این در حالی است که سری R-200NS دارای کمپانساتور 2 محوره می باشد.
2- پشتیبانی از 2 باتری : این سری در بدنه خود از 2 محفظه ویژه باتری بهره می برد و همچنین از نیروی هر دوباتری در صورت وجود می تواند استفاده نماید که نتیجه آن ، بالا رفتن زمان کارکرد و ارتقای بازدهی خواهد بود.
3- قابلیت اتصال به رایانه توسط کابل USB
4- بهره بردن از قابلیت بلوتوث جهت اتصال بدون سیم به رایانه با برد حدود 10 متر
5- وجود درگاه کارت حافظه از نوع SD

6- نرم افزار و رابط کاربری ساده و هوشمند
مجموع عوامل بالا به همراه برخی دیگر از ویژگی های کاربردی و مفید به همراه قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه، پیشنهادی عالی و ممتاز به تمام مهندسین و حرفه ای هایی که سرعت و دقت به همراه راحتی در انجام کار برایشان اهمیت دارد، خواهد بود.

logo-samandehi