اعتماد، دوچندان شد !

دریافت نمادهای اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال

در عصری به سر می بریم که با پیشرفت های خارق العاده در حوزه فناوری های اینترنتی و دیجیتالی روبرو بوده و یکی از جلوه های بارز این ترقی، توسعه روزافزون کسب و کارهای دیجیتالی و همچنین فروشگاه های اینترنتی می باشد. در این میان، جلب اطمینان کاربر و اعتماد او به وب سایت ها و فروشگاه های مجازی در این حوزه بسیار متنوع و پر از چالش های فراوان، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و یکی از زمینه های موفقیت صاحبان فروشگاه های اینترنتی است. 

وب سایت فروشگاه اینترنتی جاهد طب که متعلق به شرکت بازرگانی جاهد طب (با سابقه ای بیش از 30 سال در زمینه واردات انواع تجهیزات نقشه برداری و اندازه گیری) است، از زمان تأسیس خود کوشیده است که همچون برند “جاهد طب” که اکنون می توان با جرأت آن را وزنه ای در حوزه تجهیزات نقشه برداری، تعمیرات، کالیبراسیون و آموزش ابزارهای نقشه برداری و اندازه گیری دانست، روز به روز با به کارگیری جدیدترین تکنیک ها، وب سایتی چشم نواز و در شأن نام این شرکت را برای بازدیدکنندگان عزیز فراهم آورد.

اکنون، با افتخار اعلام می داریم که در راستای اعتمادسازی هر چه بیشتر برای مخاطبین و بازدیدکنندگان و مشتریان گرامی، این وب سایت موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردیده است.

از این پس، شما مراجعین گرامی می توانید با اطمینان و اعتمادی دوچندان و با خیالی آسوده، کالا یا کالاهای مورد نظر خود را سفارش داده و به این ترتیب، سهمی در گسترش و توسعه تجارت الکترونیکی و صد البته کاهش چشمگیر زمان و هزینه خود و صرفه جویی در این دو مورد بسیار مهم داشته باشید.

“خرید آنلاین با خیالی آسوده”

logo-samandehi