ویژگی های برجسته توتال استیشن سری W-1500N

ویژگی های برجسته توتال استیشن سری W-1500N

توتال استیشن ها امروزه تبدیل به پرکاربردترین تجهیزات نقشه برداری در امور ساخت و ساز، راه سازی، کاداستر، پروژه های صنعتی، نصب تجهیزات دقیق، مانیتورینگ سازه های عظیم و … شده اند.

گستره متنوع این کاربردها توجه به کیفیت ساخت، دقت اندازه گیری و همچنین کاربرپسندی این محصولان را خاطرنشان می سازد.

شرکت بزرگ PENTAX ژاپن نیز همگام با سایر تولیدکنندگان برجسته توتال استیشن، اقدام به به روز رسانی و افزایش کارایی این گروه از تجهیزات می نماید.

توتال استیشن سری W1500N با سیستم حرکتی قفلی ارائه می شود. این سیستم حرکتی، به ویژه در پروژه های دقیق ساختمانی و صنعتی بسیار کاربردی است و دقت زاویه ای فوق العاده ای خواهد داشت.

پنتاکس برای اطمینان از کیفیت بسیار بالای این سری از توتال استیشن ها، آن ها را در کشور خود، ژاپن، تولید و مونتاژ می کند. بنابراین، سری W-1500N یک محصول کاملاً ژاپنی است.

سیستم عامل این محصول ویندوز CE می باشد. همچنین نرم افزارهایی که بر روی این سری قابل نصب و ارائه هستند Microsurvey FieldGenius کانادا و Carlson SurvCE آمریکا هستند که هر دو در نوع خود بهترین و کامل ترین نرم افزارهای نقشه برداری بر اساس Windows CE هستند.

این دو برنامه برخوردار از انواع کاربردهای برداشت، پیاده سازی، ترسیم، کدگذاری، ورود و خروج فرمت های مختلف و … هستند و با وجود آن ها، کاربر کمتر نیاز به مراجعه به دفتر جهت محاسبات مختلف خواهد داشت.

ویژگی برجسته دیگر، گنجاندن صفحه نمایش بزرگ رنگی و لمسی آن هم در هر دو سمت این دستگاه ها است تا راحتی، سرعت و رضایتمندی هر چه بیشتر کابران را فراهم آورد.

سری W-1500N در دقت های زاویه ای 1، 2، 3 و 5 ثانیه ارائه شده است تا کاربر با توجه به نیاز خود، هر کدام را که مایل است سفارش دهد.

شفافیت لنز این توتال استیشن حسین برانگیز بوده و EDM پر قدرت آن می تواند تا 4000 متر را با یک منشور، تا 800 متر را با صفحه تارگت (sheet) و تا 500 متر را با لیزرقرائت نماید. دقت و تلورانس خطای این اندازه گیری نیز در خور توجه و قابل رقابت با سایر بزرگان این عرصه است.

با وجود پشتیبانی از دو باتری به صورت همزمان، دیگر لازم نیست نگران اتمام باتری و خاموش شدن دستگاه خود باشید. چرا که می توانید در هر لحظه یکی از باتری ها را بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه از آن خارج کرده و شارژ نمایید.

حافظه داخلی بسیار بالا و انواع درگاه های ارتباطی همچون USB برای تخلیه و ورود داده ها نیز از جمله مزایای بزرگ سری W1500N پنتاکس می باشند.

logo-samandehi